Hürriyet

23 Mart 2010 Salı

Kuzenimin Bun Design Kampanyası

Hayatımızda gerçek ama tatlı yalanlar :)


Hayatımızı kurtaran tatlı yalanlar oyun kağıtlarıyla buluştu ve ortaya eğlencesine doyulmaz bir ürün çıktı. Tatlı yalan kartlarını, "Ben asla yalan söylemem" diyerek yalan söyleyen sevdiklerinize, ihtiyaç anında tatlı yalan bulmakta zorlanan arkadaşlarınıza hediye edebilir, onları gülümsetebilirsiniz. Tatlı yalan kartlarıyla bol kahkahalı oyunlar diliyoruz!Gördüğüm en güzel kadınsın!

Şirket yemeği gitmezsem çok ayıp olur!

Ben de şimdi seni arayacaktım!

Sadece bir duble içtim!

Bugüne kadar aldığım en güzel hediye!

Bu sefer gerçekten bitti!

...En 6cm

Boy 9cm

Yükseklik 2cm

54lü bir desteŞartlara gelince:

1. Bun Design Sitesine üye olmanız

http://www.bundesign.com/default.asp

2.   http://masumkedi87.blogspot.com/   un izleyisi olmak, blogunuzda kampanyayı duyurmak ve http://masumkedi87.blogspot.com/  a siteye üye olduğunuz kullanıcı adını da yazarak yorum bırakmak

3. Blogu olmayanlarda kampanyamıza katılabilir. Yine bu sayfaya ad-soyadlarıyla birlikte yorum bırakmaları gerekiyor(Facebook grubuna hayran olmaları gerekmektedir).

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/bundesign?ref=tsKampanya 21 Nisan 2010 gecesi saat 00.00 da sona erecektir. Çekiliş random.org ile yapılacaktır. Kazananlara hediyeleri kazananlar açıklandıktan sonraki ilk işgünü gönderilecektir. Katılımlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

1 yorum:

 1. Teşekkürler :)
  Ben de beklerim bloguma ve çekilişime
  http://firsatkosesi.blogspot.com/2010/03/aldimgaricom-gercek-alsveris-sahane.html
  ve
  http://firsatkosesi.blogspot.com/2010/03/super-mangal-keyfine-hazrmsnz.html

  YanıtlaSil